Akcja Ankietyzacja !

Jak co semestr, po zakończeniu sesji egzaminacyjnej na Uczelni przeprowadzana jest studencka ocena zajęć dydaktycznych. W ankiecie studentki i studenci mogą wyrazić swoje opinie o jakości zajęć w których uczestniczyli i o wykładowcach, którzy je prowadzili. Tak jest i w tym semestrze. Razem z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów SGGW zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety. To właśnie dzięki m.in. takim ankietom doskonalone są zajęcia i warsztat osób które je prowadzą. Każda ankieta jest anonimowa, każda jest analizowana, każda pomaga w doskonaleniu jakości kształcenia w SGGW. Każdy głos jest ważny, weź udział!

Akcja Ankietyzacja RUSS SGGW na facebooku