Studencka ocena realizacji zajęć w roku akademickim 2022/2023

W dniu 26 lutego 2024 r. na posiedzeniu Senatu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie dokonano corocznej oceny funkcjonowania obszaru jakości kształcenia w Uczelni. Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. Piotr Boruszewski, prof. SGGW przedstawił wyniki studenckiej oceny zajęć dydaktycznych  w r. ak. 2022/2023 oraz ocenę skuteczności działania Wewnętrznego Systemu Zapewniania i Doskonalenia Jakości Kształcenia w SGGW. Podkreślono istotny wpływ wprowadzonego w poprzednim r. ak. ujednoliconego wzoru ankiety, który przyczynił się do utrzymania liczby uzyskiwanych ankiet względem poprzedniego roku akademickiego. Podczas dyskusji wskazano na konieczność prowadzenia dalszych działań służących promowaniu postaw projakościowych wśród społeczności akademickiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.