Webinarium na temat nauczania zdalnego z dr Stephanie L. Moore z University of Virginia

3 czerwca ambasada USA zorganizowała webinarium z Panią dr Stephanie Moore z Univeristy of Virginia (Assistant Professor of Instructional Design & Technology, Curry School of Education and Human Development) na temat nauczania zdalnego na poziomie uniwersyteckim.  W czasie spotkania Pani dr Moore omówiła czynniki wpływające na efektywność zdalnego nauczania oraz uczenia się, a także elementy składające się na prawidłowo przeprowadzony kurs online. Zostały również zaprezentowane dotychczasowe doświadczenia Pani dr Moore związane m.in. z projektowaniem kursów online, organizowaniem zajęć zdalnych oraz motywowaniem studentów.

Nagranie z webinarium jest dostępne na stronie Facebooka Ośrodka Studiów Amerykańskich, Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do całego nagrania: https://www.facebook.com/ascuw/videos/254968249172299