Przegląd najlepszych prac magisterskich 2015

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ułatwia start studentom na rynku pracy, a także szeroko promuje swoich absolwentów. Autorzy najlepszych prac inżynierskich i magisterskich szybko stają się rozpoznawalni. Katedra Architektury Krajobrazu Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW będąca organizatorem wystawy we współpracy z Muzeum SGGW oraz władzami wydziału wyróżnia najlepszych absolwentów kierunku Architektura krajobrazu w sposób szczególny organizując wystawę, na której prezentowane są najlepsze prace magisterskie. Wyróżnienia honorowe nadawane są przez m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich – Sekcję Architektury Krajobrazu (od 5-ciu lat), Agencję Promocji Zieleni (od 3-ch lat) i Polskie Towarzystwo Dendrologiczne (od 2-ch lat) oraz inne uznane podmioty.  Podczas uroczystego wernisażu organizatorzy wręczają dyplomy laureatom oraz promotorom wyróżnionych prac.  Wystawę zatytułowaną MGR AK można odwiedzać każdego roku w muzeum SGGW na przełomie grudnia i stycznia, a także można zagłosować na wybraną przez siebie prace. Autor, na którego dzieło oddanych zostanie najwięcej głosów zostanie uhonorowany nagrodą publiczności.